Hotel Patria **** Štrbské Pleso

Hotel Patria Štrbské Pleso

Hotel Patria **** je naznámejším tatranským hotelom nachádzajúcim sa na brehu tatranského jazera Štrbské Pleso. Ubytovaných hostí určite poteší nádherný výhľad na jazero a zároveň na tatranské štíty. Nádherná lokalita a kvalitné prvotriedne služby vám zabezpečia ideálny pobyt vo Vysokých Tatrách. Ak sa k tomu pridá blízka lyžiarská zjazdovka, množstvo turistických chodníkov a hotelové wellness centrum budú uspokojení aj najnáročnejší hostia.

V hoteli Patria sú komfortne vybavené izby, na ktorých nechýba WiFi, minibar, internet či satelitná televízia. K dispozícii sú aj priestranné dvojizbové apartmány. Ubytovanie s domácim miláčikom je v tomto hoteli povolené.

Izba v hoteli Patria izba

V cene pobytu sú zahrnuté raňajky formou bufetových stolov. Pre gurmánov je k dispozícii Slnečná reštaurácia, alebo Koliba Patria s tradičnou slovenskou kuchyňou.

Čerešničkou na torte je moderné hotelové wellness centrum Aqua Paradise s veľkým vnútorným bazénom, parnými kúpeľmi, saunami a vírivkou. Poskytované sú aj rôzne procedúry a masáže.

Bazén v hoteli Patria

V hoteli Patria nezabudli ani na deti, vyšantiť sa môžu v detskom bazéne a zahrať v detskom kútiku.

Viac informácii o hoteli Patria - Štrbské Pleso.