Hotel Hviezdoslav **** Kežmarok

Hotel Hviezdoslav Kežmarok

Hotel Hviezdoslav **** ponúka komfortné ubytovanie priamo v nádhernom historickom centre mesta Kežmarok. Je zariadený v peknom historickom štýle, no nechýba ani saunový svet, či vírivka. V tesnom susedstve sa nachádza Kežmarský hrad a blízkom okolí ešte množstvo ďaľších historických pamiatok ako kaštieľ Strážky, Spišský hrad a hrad Stará Lubovňa. Môžete navštíviť aj termalné kúpalisko Vrbov, alebo si vyskúšať splav rieky Dunajec na drevených pltiach. V zimnom období je k dispozícii neďaleká lyžiarska zjazdovka s ľahkou obtiažnosťou.

Ubytovanie v hoteli Hviezdoslav je poskytované v nádherných, v historickom štýle zariadených apartmánoch a dvojlôžkových izbách. Nechýba káblová televízia, internet a minibar.

Izba v hoteli Hviezdoslav

Stravovanie je zabezpečené v elegantnej hotelovej reštaurácii s ponukou regionálnych jedál. Kávu, čaj, či miešané nápoje si môžete vychutnať v literárnej kaviarni.

Zregenerovať telo i ducha môžete v menšom wellness centre, kde nájdete vírivku, štyri sauny a masáže.

Wellness Wellness v hoteli Kežmarok

Pre firemné podujatia, školenia, či semináre sa v hoteli Hviezdoslav nachádza kompletne vybavená kongresová miestnosť s kapacitou 40 osôb.

Viac informácii o hoteli Hviezdoslav - Kežmarok.