Grand hotel Praha **** Tatranská Lomnica

Grand hotel Praha Tatranská Lomnica

Grand hotel Praha **** je jeden z najstarších hotelov vo Vysokých Tatrách a dodnes si zachoval svoju eleganciu a noblesu. Nachádza sa v tatranskej osade Tatranská Lomnica, ktorá je východiskovým bodom do východnej a centrálnej časti Národného parku Vysoké Tatry. Hotel v secesnom štýle je známy svojimi kvalitnými službami a prepychovým vybavením. K dispozícii je pre hostí napríklad perla hotela - Wellness & Spa centrum Grand Mountain Spa a štýlová Francúzska reštaurácia.

Izby a apartmány v Grand hoteli Praha určite potešia milovníkov luxusu. Sú vybavené starožitným nábytkom, majú samostatnú kúpelňu, no samozrejme nechýba minibar, TV a pripojenie na internet cez WiFi.

Izba v grand praha

Rozsiahle hotelové wellness centrum zaberá plochu viac než 900 m2. K dispozícii je nádherný exteriérový bazén s neskutočným výhľadom, známy aj z hudobného klipu Williama Pharrella - Happy. Nechýbajú sauny, interiérová a exteriérová vírivka, relaxačná miestnosť a vychutnať si môžete aj unikátne masáže, ako napríklad tatranská a masáž s horskou mätou.

Bazén v hoteli Grand Praha

V okolí hotela je množstvo príležitostí na turistiku, cykloturistiku a lyžovanie. Neďaleko sa nachádza lyžiarské stredisko so zjazdovkami, ktoré uspokoja aj najnáročnejších lyžiarov.

Viac informácii o Grand hoteli Praha - Tatranská Lomnica.