AquaCity Mountain View ****  Poprad

Hotel Aquacity Mountain View Poprad

AquaCity Mountain View **** je moderný podtatranský hotel nachdádzajúci sa v meste Poprad. Je súčasťou areálu rozsiahleho aquaparku s množstvom vnútorných a vonkajších termálnych bazénov, sáun a vodných atrakcií. Ideálny hotel pre všetkých, ktorí milujú aktívnu dovolenku, prípadne pre turistov, ktorý si chcú po túrach vo Vysokých Tatrách príjemne oddýchnuť a zrelaxovať unavený organizmus.

Ubytovanie v hoteli Mountain View je poskytované v štylovo zariadených dvojlôžkových izbách s výhľadom na štíty Vysokých Tatier. Izby sú kompletne zariadené, nechýba televízor, kúpelňa či pripojenie na internet. Samozrejmosťou je ubytovanie s domácim miláčikom.

V cene pobytu je zahrnutá polpenzia formou bohatých bufetových stolov.

Izba v hoteli Aquacity Mountain

Rezort Aquacity Poprad je jedným z najväčších aquaparkoch v strednej Európe. Ponúka trinásť bazénov s tobogánmi a vodnými atrakciami ako aj moderné wellness centrum, kde môžete okrem iného nájsť rôzne sauny, snežnú jakyňu a kryocentrum. V ponuke sú taktiež klasické a relaxačné masáže.

Bazén v aquaparku Poprad Bazén

V okolí hotela AquaCity Mountain View sa nachádza množsvo kultúrnych a historických pamiatok. Pre turistov je ideálnym východiskovým bodom do Národných parkov Vysoké Tatry a Slovenský Raj.


Viac informácii o hoteli Aquacity Mountain View.